ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Majlo z Fundacji Miasto Kotów

Majlo z Fundacji Miasto Kotów (nr 23223)

dodano: 27-06-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Majlo (ur. ok. czerwiec 2020) jest kotkiem niewidomym. Jednak mimo że nie widzi to jak już zapozna się z układem mieszkania żaden zakamarek nie stanowi dla niego problemu. Zachowuje się jak wszystkie inne koty, jest wesołym młodym łobuziakiem. Uwielbia wspinać się po drapaku aż pod sam sufit, lubi nowe wyzwania, bez problemu opanował schodzenie po schodach. Jest samodzielny i nie potrzebuje pomocy. Jest bardzo mądry, szybko się uczy. Kocha miękkie kocyki i legowiska, chętnie przytula się do człowieka, ciężko od niego się opędzić. Jak każdy kotek, który ma ograniczony jeden ze zmysłów jest szczególnie wyczulony na dźwięki. Uwielbia głośne zabawki takie jak tunele z piłką, szeleszczące zabawki , piłki z dzwoneczkiem. Lubi poszaleć z innymi kotami, lubi psy.

Majlo jest odpchlony, odrobaczony przed adopcją będzie zaszczepiony. Potrafi korzystać z kuwety. Przebywa w Domu Tymczasowym w Mierzynie k. Piotrkowa Trybunalskiego. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Marta, tel. 783 474 369

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.

Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 783 474 369

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 220
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL