ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Garfield z Fundacji Miasto Kotów

Garfield z Fundacji Miasto Kotów (nr 23233)

dodano: 23-07-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Garfield w swoim zaledwie półtorarocznym życiu przeszedł już tak wiele głodu, strachu i cierpienia, że doprawdy nie wiemy, skąd w jego kocim serduszku jest tyle miłości do człowieka.

Został znaleziony ledwo żywy po wypadku. Ktoś potrącił kocurka i zostawił na pastwę losu. Przez kilka miesięcy rehabilitacji staraliśmy się uratować bezwładną przednią łapkę, ale konieczna okazała się amputacja, a potem kolejne miesiące rehabilitacji. Garfie dzielnie znosił wszystkie zabiegi, a nawet był rozkosznie zadowolony z okazywanego mu – choćby w taki sposób – zainteresowania.

Teraz jest kotełkiem, o którym mówimy, że jest BARDZIEJ – brak łapki w niczym mu nie przeszkadza, a chyba przez to stara się być bardziej sprawny, bardziej uroczy i bardziej oddany.

Niestety, pandemia pokrzyżowała zagraniczną adopcję Garfiego, a on nade wszystko potrzebuje w swoim życiu człowieka na własność. Tym bardziej pragniemy, by odnalazł swoją drugą połówkę, która będzie go kochać, bawić, tulić, pozwoli ze sobą spać i pomoże zapomnieć o tym co było złe.

Garfield jest wykastrowany, odpchlony, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w domu tymczasowym w Piotrkowie Trybunalskim. Szuka domu niewychodzącego z troskliwymi Opiekunami (jako koci pacyfista dogada się zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi, kotami i psami) oraz osiatkowanym balkonem i zabezpieczonym oknem.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia, tel. 604 659 032

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna, a przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracja kota, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 604 659 032

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 327
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL