ogłoszeń
127
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Owczarek indywidualista - Tristan :)

Owczarek indywidualista - Tristan :) (nr 23271)

dodano: 11-05-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Tristan to piękny pies w typie owczarka niemieckiego, który zamieszkał w naszym schronisku jako pies bezdomny... Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy jakie były koleje jego losu. Młodzieńcze lata ma już za sobą, jednak jest dość aktywnym, energicznym owczarkiem, bardzo proporcjonalnie zbudowanym i przyciągającym wzrok :)

Tristan potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi, trzyma się na dystans, unika dotyku, nie jest jednak wcale agresywny, raczej ostrożny. Faktem jest, że jest u nas od niedawna i jego zachowanie z pewnością będzie się zmieniało (na bardziej pozytywne i otwarte), jednak w warunkach domowych nastąpiłoby to z na pewno o wiele szybciej.
Tristan nie został jeszcze przeniesiony na wspólny wybieg dla psów - wychodzi na wybieg sam. Nie możemy więc jeszcze powiedzieć jaki jest jego stosunek do innych psiaków.

Tristan być może okaże się jeszcze przylepą i pieszczochem - kto wie? :) Jego zachowanie w schronisku obarczone jest stresem, lękiem i obawami. Przyjął taką postawę, bo tak czuje się bezpieczniej...

Tristan przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy go do każdej miejscowości w kraju.
Po informacje w sprawie psa i procedury adopcji prosimy o telefon w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms).

(rok ur. ok. 2012)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 123
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL