ogłoszeń
140
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Świerk - olbrzym o gołębim sercu :)

Świerk - olbrzym o gołębim sercu :) (nr 23282)

dodano: 31-08-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Świerk w ostatnim czasie nie miał łatwego życia... Znalazł się u nas jako pies odebrany interwencyjnie - mieszkał w szopce zabitej deskami tak, że nie widział świata. Miał tam pilnować drewna... Na szczęście ktoś go dostrzegł, ktoś zawiadomił odpowiednie służby o jego losie i tak skończyła się jego niewola.

Świerk to duży, piękny pies o bardzo przyjaznym usposobieniu. Ogromnie zależy mu na uwadze człowieka i bardzo chce być obok, blisko. Jest wielkim, kochanym pieszczochem i psem, który ponad wszystko ceni sobie towarzystwo ludzi. Żyje zgodnie z innymi psami i spędza z nimi czas na wybiegu, jednak nic go tak nie cieszy jak skupiona na nim ludzka uwaga :)

Szukamy dla Świerczka najlepszego domu i troskliwych, dobrych ludzi, z którymi będzie mógł zamieszkać na zawsze. Prawdopodobnie chłopak nie mieszkał wcześniej w domu - dlatego życia w domu i zasad tam panujących będzie musiał się nauczyć. Przyszły opiekun musi mieć to na uwadze i mieć świadomość, że ze Świerkiem będzie trzeba popracować i wszystkiego go nauczyć. Jednak zdecydowanie warto poświęcić czas, bowiem Świerk wart jest zachodu! :)

Świerk przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Do dobrego domu dowieziemy go do każdej miejscowości w kraju.
Po informacje w sprawie psa i procedury adopcji prosimy o telefon w godz. 8.00 - 16.00 (po godz. 16.00 - sms).

(rok ur. ok. 2014 - 2015)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 606 507 829

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 164
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL