ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Obywatel z Fundacji Miasto Kotów

Obywatel z Fundacji Miasto Kotów (nr 23297)

dodano: 23-07-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Obywatel (ur. maj 2020) to wesoły i energiczny kocurek. Jako najsłabszy ze swojego miotu, do tego chorujący na kocią białaczkę, nie dałby sobie rady na ulicy. W stosunku do ludzi jest nieco zdystansowany, pozwala na głaski, ale nie wykazuje nimi większego zainteresowania. Trzeba mu to wybaczyć, bo ten dzielny maluch jest do reszty pochłonięty innym zadaniem - opieką nad pozostałymi kotami w domu. Mimo drobnej postury Obywatel dzielnie przejmuje obowiązki trenera personalnego, groomera i towarzysza relaksu na słońcu. On kocha inne koty! Udowodnił to w domu tymczasowym, w którym ożywił starego, bardzo chorego kocurka a my wierzymy, że to dopiero początek jego kocich znajomości. Może ktoś poszukuje cudownego towarzysza dla swojego białaczkowego kota? Obywatel to kandydat idealny.
Kocurek jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Ma założoną książeczkę zdrowia. Obywatel ma stwierdzoną białaczkę(FIV) testem PCR. Najchętniej trafiłby do domu z innym kotem, który choruje białaczkę. Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Przebywa aktualnie w Domu Tymczasowym w Warszawie. Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów.
Kontakt w sprawie adopcji: Kasia, tel: 791-635-599
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien. Kotek zostanie oddany do adopcji do domu tzw. Niewychodzącego bez kotów chorujących na białaczkę.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 791635599

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 228
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL