ogłoszeń
140
Strona główna » Psy » Oddam do adopcji » Fantastyczna Flora :)

Fantastyczna Flora :) (nr 23344)

dodano: 01-09-2021
Użytkownik: Beania
Opis:

Flora to ewidentnie domowa suczka - do gminnej przechowalni dla psów trafiła zadbana i w dobrej formie. Sądzimy, że ktoś ją wyrzucił... Błąkała się samotnie w jednej z okolicznych wsi a jej wygląd wzbudzał respekt, bo Florka jest większym psiakiem, ma groźne spojrzenie i jako nieznajomy pies, biegający luzem, mogła wzbudzać strach. Teraz już wiemy, że to tylko pozory a Florcia to cudowne i przyjacielskie stworzenie :)

Flora to suczka średniej wielkości (waży ok. 18-20kg) o ładnym, czarnym podpalanym umaszczeniu. Dała nam się poznać jako kontaktowa i bezproblemowa istotka, uwielbiająca ludzi, przepadająca za dziećmi, kochająca spacery. Obawia się tylko mężczyzn a strach ten ma zapewne korzenie w jej przeszłości.

Florka ewidentnie nie radzi sobie w kojcu. Wszystko wskazuje na to, że była psem domowym albo biegającym luzem po podwórku. W kontaktach z innymi psami jest jeszcze trochę niepewna - nie lubi tych, które są nachalne, narzucają się i nie dają spokoju.

Szkoda, żeby taka wspaniała sunia spędzała swoje życie w przechowalnianym kojcu... Bardzo chcielibyśmy odmienić jej los - namawiamy do adopcji tej wspaniałej suczki i obiecujemy, że będzie cudowną przyjaciółką :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Flora przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(data ur. ok. 2020r.)
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 794 304 181

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 109
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL