ogłoszeń
140
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Bella z Fundacji Miasto Kotów

Bella z Fundacji Miasto Kotów (nr 23378)

dodano: 26-07-2021
Użytkownik: naDrapaku
Opis:

Bella, to imię idealnie oddaje całe jestestwo tej koteczki. Jest śliczna, urocza, przymilna, delikatna i desperacko spragniona kolan człowieka. Towarzystwo innych kotów specjalnie jej nie przeszkadza, bo jej oczy i tak wpatrzone są wyłącznie w człowieka.

To bardzo młoda (ok. 4-5 mies.) i drobna kotka, która lubi trochę powariować, zjeść coś smakowitego, ale ja na Bellę przystało wszystko z umiarem i klasą. Kotka idealna!

Kotka jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i ma założoną książeczkę zdrowia. Przed adopcją zostanie zaczipowana. Potrafi korzystać z kuwety i drapaka. Przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Piotrkowie Tryb. Jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.

Kontakt w sprawie adopcji: Dagmara, tel. 605448744

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, a w dniu adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotka; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu. Kot zostanie oddana do adopcji do domu tzw. niewychodzącego.
Kontakt z ogłoszeniodawcą:

Zadzwoń na numer: 605448744

lub wyślij zapytanie korzystając z formularza:
Temat: *
E-mail kontaktowy: *
Telefon:
Użytkownik:
Wiadomość: *
Weryfikacja obrazkowa: * Image

Wpisz znaki widoczne na obrazku:
 
Liczba wizyt: 46
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL