ogłoszeń
3
Strona główna » Koty » Oddam do adopcji » Bratek chce być kochanym jedynakiem

Bratek chce być kochanym jedynakiem (nr 23491)

dodano: 04-11-2023
Użytkownik: arcana
Ogłoszenie nieaktualne!
Lokalizacja:
Miejscowość: Kraków woj. małopolskie
 
Opis:

Bratek to roczny, łagodny, przytulaśny kocurek. Jest ładniejszy niż na zdjęciach, ma puszyste śnieżnobiałe futerko, aż chce się głaskać i przytulać.
Był kolejnym kociakiem podrzuconym na podwórkowym parkingu. Na szczęście nie chorował i dziś jest zdrowym, wesołym, ślicznym rocznym kocurkiem z różowym noskiem do zacałowania.Tymczasowego schronienia udzieliła mu starsza pani, która nie może go zatrzymać. Bratuś Jest słodką przylepką człowieka. Jest młodziutkim wesołym kotkiem lubiącym kocie zabawki i dobre jedzonko. Jest niestrachliwy, lgnie do ludzi, nie protestuje nawet w lecznicy przy zabiegach. Jest łagodnym, ufnym kotem. Pani doktor jest nim zachwycona. Kociak odnalazłby się w domu z dziećmi.
Bratek szuka kochającego opiekuna na cale życie.
Bratek jest wykastrowany, odrobaczony i dwukrotnie zaszczepiony. Wzorowo korzysta z kuwety. Chętnie korzysta z zabezpieczonego balkonu.
Szuka domu w bloku, wymagane zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń, które trzeba wykonać przed adopcją (siatka, moskitiera, kratki na uchylne okna). Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem, nie akceptujemy wypuszczania kota.
Kotek jest w małym mieście, ale pomożemy w dowiezieniu do Warszawy lub Krakowa.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na smsy, tel. 696 267 125.
Liczba wizyt: 780
Dodaj do: Dodaj do Facebook Dodaj do Twitter Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Blip Dodaj do Flaker Dodaj do Flaker

KONTAKT  
Zwierzęta do adopcji © 2010
engine & design zdzich.PL